Lesrooster

Dit lesrooster in onder voorbehoud. Er kunnen wijzigingen plaatsvinden.

De gym/turnen en streetdance groepen zijn ingedeeld gelijk aan de groepen van de basisschool.

Heeft u interesse in een van onze lessen, kom gerust langs en doe een keertje mee!
(Bij de selectiegroepen alleen kijken) 

ROOSTER 

MAANDAG

Rietlanden Sportzalen zaal C    
09.00-09.45 uur  Ouder en kind (vol) Edith
     
Sporthal Bargeres    
09.00-10.00 uur Keep fit  Tineke
10.00-11.00 uur Callanetics Tineke
     
Centrum Oosterstraat obs 't Eenspan    
09.30-10.30 uur Sport fit 50+ Vincent
10.30-11.45 uur Sport fit 50+ Tessa
16.30-18.30 uur Selectie 1+2 turnen meisjes Edwin + Wianda
     
Rietlanden Sportzalen zaal A    
18.00-19.00 uur Streetdance groep 5-6 Louise
19.30-21.00 uur Volleybal dames  Piet
     
Bargeres Rolderbrink    
20.00-21.00 uur Aerostep Tineke
     
Bargeres Mantingerbrink    
21.00-22.30 uur Volleybal Ronald

DINSDAG

Bargeres Brinkenhoes    
08.45-09.45 uur MBVO (sept t/m mei) Tineke
09.45-10.45 uur Aeronetics Tineke
     
Rietlanden Sportzalen zaal A    
15.15-16.15 uur Sport fit 50+ Vincent
     
Centrum Oosterstraat obs 't Eenspan    
15.30-16.30 uur Sport fit 50+ Annet
     
Bargeres Rolderbrink    
15.30-16.30 uur Gym/turnen groep 1-2 Edith
16.30-17.30 uur Gym/turnen groep 3-4-5 Edith

WOENSDAG

Bargeres Rolderbrink    
09.30-10.15 uur   Ouder en kind vanaf 2,5 jaar Edith
10.15-11.00 uur Ouder en kind tot 2,5 jaar Edith
13.00-14.00 uur Gym/turnen groep 3-4 Edith
14.00-15.00 uur Gym/turnen groep 5-6 Edith
15.00-16.00 uur Gym/turnen groep 7-8 Edith
16.00-17.00 uur Streetdance groep 3-4-5 Raisa
17.00-18.00 uur Streetdance groep 6-7-8 Raisa
     
Rietlanden Sportzalen zaal A    
12.45-14.00 uur Sport fit 50+ Annet                 
16.30-17.30 uur Gym/turnen groep 5-6 Edith
17.30-18.30 uur Gym/turnen groep 7-8 Edith
18.30-19.30 uur Gym/turnen 12 jaar e.o. Edith
19.30-20.30 uur Aerosport/Masters Tineke
     
Scheperziekenhuis    
18.30-19.30 uur Ziekenhuis groep Vincent

DONDERDAG

Bargeres Brinkenhoes    
09.00-10.00 uur   Aeronetics Tineke                            
10.00-11.00 uur Aeronetics Tineke
     
Rietlanden Sportzalen zaal B    
15.00-16.00 uur Sport fit 50+ Vincent
     
Rietlanden Sportzalen zaal A    
15.30-16.30 uur Gym/turnen groep 1-2 Simone
16.30-17.30 uur Gym/turnen groep 3-6 Simone
     
Rietlanden Sportzalen zaal C    
15.30-16.30 uur Streetdance groep 3-4 Raisa
16.30-17.30 uur Streetdance gr 7-8 + VO 1e klas Raisa
17.30-18.30 uur Streetdance VO v.a. 2e klas Raisa
18.30-19.30 uur Streetdance VO v.a. 2e klas Raisa

VRIJDAG

Emmerhout Laan van het Kinholt    
08.45-09.30 uur Ouder en kind Edith
     
Rietlanden Sportzalen zaal A    
15.30-16.15 uur Gym peuters+gr 1 (v.a. min. 3 jr) Simone
16.15-17.15 uur Gym/turnen groep 2-3 Simone
17.15-18.15 uur Gym/turnen groep 3-4 Simone
18.15-19.45 uur Selectie Streetdance 1 Sarah
19.45-21.15 uur Selectie Streetdance 2 Sarah
     
Bargeres Rolderbrink    
16.30-18.00 uur Selectie Streetdance 3 Raisa
     
Centrum Oosterstraat obs 't Eenspan    
16.00-17.45 uur Voorselectie + selectie 1 turnen meisjes Edwin + Wianda of ass.leiding
     
Turnhal Ter Apel    
19.30-21.15 uur Selectie 1+2 turnen meisjes Edwin + Wianda of ass.leiding

 

Welkom op de site van GTV-Emmen!

Op deze site vindt u veel informatie over onze vereniging.
Zo vindt u onder de knop Informatie alle antwoorden op de meest gestelde vragen.

Nieuw bij GTV-Emmen?
U mag altijd 3 lessen gratis meedoen!!
Kom langs, opgeven is niet nodig!

Bezoek ook GTV-Emmen op Facebook.

Voor vragen mail ons:
info@gtv-emmen.nl